Saç Ekimi Merkezleri

Saç ekimi merkezi genellikle kulaktan kulağa duyma yani kişilerin önermesi ile seçilmektedir. Ancak internetteki yorumlara bakarak saç ekimi merkezi veya doktoru seçmek çok yanlış olur. Sizce üzere saç ekimi ile ilgili websitesi olan kişi o sitede neden kötü yorumları barındırır mı veya saç ekimi forum sitelerinde saç ekim merkezi bünyesinde bulunan kişilerin kendilerine olumlu yaptıkları yorumlara bakarak saç ekim merkezi veya doktor seçimi yanlış olmaz mı?
En doğru şekilde saç ekimi yaptıracağınız yerleri kendi gözünüz ile görmektir. Gidip ekim yapılan ortamı görün, veya illa ki tavsiye alacaksanız önceden yaptıran ancak gözünüz ile olumlu sonuç aldığını gördüğünde o saç ekim merkezinde saç ekimi yaptırmalısınız.

Öncelikle saç ekimi yaptıracağınız uzmanın sertifikasını görmek isteyin.

Saç Ekimi Nedir?

Saç ekimine aslında saç naklide diyebiliriz. Saç ekimi günümüzde en popüler estetik tedavilerinden biridir. İnsanların saçlarının yokluğu, hastalık yüzünden kaybetmesi öz güven kaybına sebep olabilmektedir. Saç ekimi sayesinde kişilerin hem saçlarına kavuşmasına olanak sağlanıyor hemde eskisinden daha gür daha parlak daha da kalıcı bir saç elde edilebiliyor. En çok tercih edilen saç ekim yöntemleri ise FUT(Follicular Unit Transplantation – Foliküler Ünite Transplantasyonu) & FUE(Follicular Unit Extraction – Foliküler Ünite Ekstraksiyonu)‘dir.

Saç Ekimi Kalıcı Çözüm Mü?

Saç ekimi bireyin kendi vücudundaki ense kıllarının toplanarak ve saç ekilecek bölgeye ekilmesidir. Ense kıllarının donor dominant olmasından dolayı yani kalıcı olarak var olduğundan dolayı saç ekimi kesinlikle kalıcıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.